Czym różnią się poszczególne żarówki samochodowe i jakie jest ich zastosowanie?

Żarówki samochodowe najczęściej korzystają z napięcia o mocy 12 V. Pamiętajmy o tym, że kierowcy mogą skorzystać z wielu rodzajów samochodowych żarówek. Warto przyjrzeć się najbardziej znanym modelom, co pozwoli nam dokonać najlepszego wyboru. Czym cechują się żarówki samochodowe LED? Dlaczego warto wybrać żarówki samochodowe Philips? O czym musimy wiedzieć?

żarówki samochodowe

Żarówki samochodowe Philips

Istnieje wiele rodzajów żarówek samochodowych, które są cenione przez kierowców. Postawić można na:

  • Żarówki samochodowe H1 – posiadają jeden żarnik, a ich wydajność to ok. 1550 lumenów. Mogą pracować do 340 godzin. Są wykorzystywane w światłach drogowych i mijania.
  • Żarówki H3 – rozpoznamy je po specjalnym przewodzie połączeniowy. Strumień świetlny jest nieco mniejszy – wynosi ok. 1450lumenów. Korzystamy z nich przede wszystkim w przeciwmgłowych światłach.
  • Żarówki H4 – są bardzo często stosowane w pojazdach. Posiadają we wnętrzu metalową płytkę, która przysłania częściowo światło. Są stosowane głównie w starszych modelach aut.
  • Żarówki H7 – cechują się dobrym rozkładem świtała i sporą wydajnością. Ich zastosowanie wiąże się z głównymi reflektorami w aucie – światła drogowe i mijania.
  • Żarówki samochodowe 12V z pewnością spełnią oczekiwania większości kierowców. Innym rozwiązaniem są też żarówki samochodowe 24V. Proces doboru jest często zależny od potrzeb użytkownika.

Żarówki LED do wnętrza samochodu

Jeśli chcemy zachować komfort podczas jazdy, warto zakupić żarówki LED do wnętrza samochodu. W pojeździe takie oświetlenie doskonale się prezentuje. Nie zapominajmy o atrakcyjnej cenie żarówek i łatwości montażu. Poprawia oświetlenia w aucie znacznie usprawnia korzystanie z pojazdu nocą. Żarówki samochodowe LED są doskonałym wyborem dla każdego kierowcy, który całe dnie spędza w aucie i chce zachować długą żywotność oświetlenia.

Jakie zalety mają LED-owe żarówki? Pozwalają z pewnością nadać wnętrzu auta nowy charakter i uatrakcyjnić jego wygląd. Korzystając ze spersonalizowanej atmosfery oświetleniowej, możemy dopasować kolory diod i ich zastosowanie do swoich potrzeb. Najbardziej uniwersalne są żarówki w białym kolorze, który nie męczy oczu.

Żarówki samochodowe ksenonowe

Czym wyróżniają się żarówki samochodowe ksenonowe? Przede wszystkim odznaczają się one zaawansowaną budową i licznymi właściwościami, jakie wykraczają poza tradycyjne produkty. Producenci cały czas dołączają takie lampy do fabrycznego wyposażenia pojazdów. Doceniana jest trwałość i niezawodność działania żarówek. Oświetlenie działa za pomocą wyładowania elektrycznego, jakie zachodzi w bańce, wypełnionej ksenonem. Żarówki tego rodzaju są często nazywane lampami lub reflektorami ksenonowymi.

Klienci mogą liczyć na szeroką ofertę znanych marek, które stawiają na wysoką jakość i barwy zbliżone do naturalnych. Nie bez znaczenia jest to, że żarówki ksenonowe do auta posiadają zabezpieczenie, potrzebne do odpowiedniego montażu i optymalnego działania podzespołów.

Żarówki samochodowe Philips to połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.

Źródło: https://basic.com.pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *