Przydatne akcesoria do hulajnóg elektrycznych

Akcesoria do hulajnóg elektrycznych sprawiają, że korzystanie z tego nowoczesnego środka transportu, jest przyjemne i bezpieczne. Hulajnoga elektryczna powstała dla fanów dwóch kółek, którzy chcieliby pokonywać znacznie większe odległości. Powstało, więc wiele produktów, które chronią właściciela przed kradzieżą. Sprawiają też, że podróż jest komfortowa oraz umożliwiają zabranie ze sobą kilku niezbędnych rzeczy. Sprawdź w jakie akcesoria do hulajnogi elektrycznej warto się zaopatrzyć. 

Dzięki nim zabierzesz ze sobą zakupy i inne niezbędniki

Hulajnogi elektryczne wykorzystuje się w celach rekreacyjnych, ale też są świetnym środkiem transportu na zakupy, do pracy i szkoły. Wśród akcesoriów do hulajnóg elektrycznych dostępne są wysokiej jakości torby na kierownicę. Warto wybrać tę wykonaną z wodoodpornego materiału, co zapewni właściwą ochronę dla jej zawartości podczas deszczu. Na zakupy odpowiedniejszy może okazać się koszyk. Ma większą pojemność, więc w swoim wnętrzu pomieści znacznie więcej rzeczy. Jeśli torba na kierownicy wydaje się nam zbędna, można na ramie hulajnogi przymocować uchwyt na torbę. Dzięki tym akcesoriom w bezpieczny sposób przetransportujemy zakupione przedmioty do domu.

Akcesoria do hulajnogi elektrycznej zabezpieczające przed kradzieżą

W ostatnim czasie hulajnogi elektryczne są w centrum zainteresowania złodziei, dlatego też koniecznie musimy zakupić produkty, które będą pewnym i skutecznym zabezpieczeniem. Warto kupić następujące akcesoria do hulajnogi elektrycznej:

  • Lokalizator GPS – jest łatwy do zamontowania. Jego praca jest kompatybilna z większością smartfonów. Dzięki niemu właściciel wie, gdzie znajduje się jego hulajnoga.
  • Blokada na tarczę hamulcową – uniemożliwia przemieszczanie się hulajnogą elektryczną
  • Zapięcie na kluczyk – dodatkowa ochrona przed kradzieżą. Składa się ze stalowej linki i zamka z kluczykiem. Dzięki niemu można przymocować hulajnogę do płotu lub innej części infrastruktury miejskiej lub wiejskiej.

Pozostałe akcesoria do hulajnóg elektrycznych, które warto mieć

  • Dzwonek – z racji tego, że większość osób porusza się po ścieżkach rowerowych i chodnikach, warto mieć coś, co zasygnalizuje innym osobom, że nadjeżdżamy. Zapobiegnie to wypadkom z udziałem  m.in. pieszych.
  • Ochraniacze i kask – upadki na hulajnodze nie są czymś nadzwyczajnym i zdarzają się dosyć często. Ochrona ciała przed urazem, jest zarówno ochroną dla narządów wewnętrznych.
  • Siedzonko – przyda się podczas długich tras
  • Uchwyt na smartfona – bezpieczne miejsce dla telefonu podczas podróży
  • Pokrowiec na hulajnogę – zabezpieczenie przed uszkodzeniem i najodpowiedniejsze miejsce do przechowywania.
  • Przenośna elektryczna pompka – cyfrowy, czytelny wyświetlacz, szybki proces pompownia, duża pojemna bateria, możliwość ładowania za pomocą power banku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *